KONST / Litografier / Färglitografi 10123031
nr 1012 3031
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi, Peder Duke (1938-2003), komposition, 147/150, signerad, motivet: 45x64
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:18:23
300 kr
450 kr
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke